Sağlık İşleri Whatsapp İletişim Hattı Sağlık İşleri Müdürlüğü Kurulması

Değerli Emeklilerimiz,Emekli Sandığımızın ESV/OSGV Portalında bugün (2 Ekim 2023 Pazartesi) itibariyle yapılan açıklamada;

Üyelerimizin, WhatsApp üzerinden Sağlık İşleri Müdürlüğü ile mesajlaşarak soru ve önerilerini iletebilmeleri, ihtiyaç duydukları hizmetler hakkında hızlı destek alabilmeleri için Whatsapp İletişim Hattı kurulduğu,

Üyelerimiz telefon, mail gibi mevcut iletişim kanallarına ek olarak hafta içi ve hafta sonu (yalnızca acil hallerde) mesai saatleri içinde (09:00-18:00) WhatsApp platformu üzerinden mesajlaşma yolu ile Sağlık İşleri Müdürlüğü ile daha hızlı erişim sağlayabileceği,Üyelerimizin mesajlarında Ad soyad, sicil numarası ve taleplerini kısaca iletmeleri beklendiği,

Belirtilmekte olup, emeklilerimiz için son derece yararlı olacağını düşündüğümüz uygulamaya konulan sözkonusu WhatsApp İletişim Hattı esasları ilgili portaldan aynen alınarak aşağıda gösterilmiştir.

Buna göre;

• Üyelerimiz 0 538 9382636 nolu Sağlık İşleri Müdürlüğü WhatsApp numarasını telefonlarına kaydederek yazışma başlatabilecektir.
• Üyemiz görüşmeyi başlattığında profil resminde VakıfBank ESV ikonunu görecektir.
• Üyelerimizin mesajları hafta içi sorumlu personel tarafından karşılanacak, ilgilisine yönlendirmesi yapılacak, ilgili personelin üyemiz ile iletişime geçmesi yoluyla karşılanacaktır. Hafta sonu ise nöbetçi personel tarafından acil olan durumlarla ilgili üye talepleri karşılanacak, acil olmayan talepler gelmesi halinde talebin hafta içi karşılanacağı üyemize bildirilecektir.
• WhatsApp numaramız, gelen görüntülü ve sesli aramaya, dosya paylaşımına kapalı olacak, grup kurulamayacak ve herhangi bir gruba dahil edilemeyecektir. Sadece yazışma amaçlı kullanılacaktır.

Whatsapp İletişim Hattımıza erişim;

• Haftaiçi (09:00-18:00)
• Haftasonu yalnızca acil durumlarda (09:00-18:00) olmak üzere mesaj yoluyla olacaktır.

Tüm bu açıklamalara https://esv.vakifbank.com.tr/esv_web/duyurular/203/saglik-isleri-whatsapp-iletisi linkinden ulaşılabilecektir.

Bilgilerinize.