38. Yılımız Kutlu Olsun

Değerli Emeklilerimiz,

15 Ekim 1985 tarihinde kurulan Derneğimizin 38. Kuruluş Yıldönümünü 15 Ekim 2023 tarihinin Pazar gününe denk gelmesi nedeniyle bu yıl 16 Ekim 2023 tarihinden itibaren Genel Merkez ve Şubelerimiz olarak kutlayacağız.

Hepimize kutlu olsun. İnşallah hep birlikte sağlık ve mutluluk içerisinde nice nice yıllara ulaşırız.

Geleneksel hale gelen Emeklilikte 25 yıla ulaşan Dernek Üyelerimize Teşekkür Belgesi verme törenini de her yıl olduğu gibi bu yıl da Şubelerimiz bazında ve Şubelerimizin belirlediği program dahilinde 16 Ekim 2023 tarihinden itibaren yapacağız.

Değerli Emeklilerimiz,

Çalışmalarımızda ve değerlendirmelerimizde; dün olduğu gibi bugün de kurumsal kimliğimizin verdiği ağırlığı ön planda tutarak olayların sıcaklığından kaynaklı duygusal reflekslerde bulunmadan siz değerli üyelerimizden aldığımız güçle objektif değerlendirmeler yapmaya devam ederek, her zaman ortak amacımızın; hepimiz için daha iyiye ulaşmak olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz ve inşallah önümüzdeki süreçlerde daha önce emeklilerimiz, hepimiz için sağladığımız kazanımlara ilaveten ilave kazanımlar sağlayacağız. Bu konuda en ufak bir endişemiz bulunmamaktadır.

Değerli Emeklilerimiz,

Çoğalarak büyüyüp güçlenme hedefimize ulaşabilmek için; hep birlikte çalışarak öncelikle üye sayımızı arttırmak zorundayız. Bu konu Derneğimizin olmazsa olmazı olup, bu hususta Derneğimizin hepimize ait olduğu bilinciyle Derneğimize sahip çıkarak vereceğiniz destek için, şimdiden hepinize teşekkür ederiz.

Bu değerlendirmeler doğrultusunda, bir kez daha 38. Kuruluş Yıldönümümüz hepimize kutlu olsun. Bu vesileyle başta Değerli Kurucularımız, büyüklerimiz olmak üzere, 38 yıllık süreçte Derneğimiz Genel Merkez ve Şubelerinde görev yapmış, emek harcamış olan ve aramızda bulunan hala bizleri desteklemeye devam eden; tüm büyüklerimize, arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, aramızdan ayrılanları ise; saygı ve minnetle anıyoruz.

Vakıflar Bankası Emeklileri Derneği
Genel Merkezi