Vakıfbank Kamp Başvuruları Başlamıştır.

Değerli Emeklilerimiz,

Bankamız Destek Hizmetleri Başkanlığı(Lojistik Yönetimi Müdürlüğü) tarafından yayınlanan 2021/300 sayılı Tebliğ ile Ayvalık Eğitim ve Dinlenme Tesislerimizin (Kampımızın) 2021 yılı çalışma programı açıklanmış olup, söz konusu Tebliğ’de öne çıkan hususların bazıları aşağıda gösterilmiştir.

Buna göre;
-22 devreden oluşan kampımız; 22 Mayıs 2021’de başlayıp 22 Ekim 2021 ‘de bitecektir.
-Kamp devreleri; Sarı, Turuncu ve Kırmızı olmak üzere 3 ana başlıkta toplanmıştır. Sarı devre; Emekli arkadaşlarımıza tahsis edilen devredir ve bu devrede; kampa katılma şartlarına haiz emekli arkadaşlarımız için, kampın kullanımına açık odaları açısından herhangi bir kontenjan sınırlaması yoktur. Diğer devreler ise çalışanlarımıza tahsis edilen devreler olmakla birlikte bu yıl; Turuncu devrede % 20 ve Kırmızı devrede ise % 10 emeklilerimize oda kontenjanı (tahsisi) yapılabileceği belirtilmektedir.

Söz konusu devrelerin kişi başı günlük tam pansiyon fiyatlarının; sarı devre için 140.-Lira, turuncu devre için 190.-Lira ve kırmızı devre için ise 220.-Lira olduğu, Ana Blok tercihinde kişi başı 20.-Lira indirim yapılacağı açıklanmaktadır.

Tetkikinde de görüleceği üzere Emekli devresi olan sarı devre fiyatları, geçen sene uygulanan kişi başı 150.- Liralık fiyatın altındadır.
-İlk defa bu yıl 70 yaş üstü Emeklilerimize bir devre kamptan ücretsiz yararlanma imkanı getirilmiştir. Ayrıca doğum tarihi 01.06.2009 tarihinden sonra olan çocuklarımızdan; 6-12 yaş arası olanlardan ücret alınmayacağı, 12-18 yaş arasında olanlardan ise % 50 indirimli ücret alınacağı vurgulanmıştır.
-Tebliğde kamptan yararlanmak için ne şekilde müracaat edileceği açıklanmıştır.

Değerli arkadaşlar, yukarıda ana başlıklar halinde gösterilen kamptan yararlanma şartları Emeklilerimiz açısından incelendiğinde, Derneğimizin kontenjan ve fiyat taleplerinin dikkate alındığı memnuniyetle müşaade edilmiştir.

Bilgilerinizi rica eder, kampa katılmayı düşünen Emeklisi ve Çalışanı ile tüm Vakıfbank personeline şimdiden iyi tatiller dileriz.
Saygılarımızla,
Yönetim Kurulu Adına

Kamp Tebliği
Talep Formu
Puan Tablosu