36. Yılımız Kutlu Olsun

Değerli Üyelerimiz,

Derneğimizin 36. kuruluş yıldönümü hepimize kutlu olsun. Bu yıl bir ilke imza atılarak Ankara’da yerleşik üyelerimizin katılımlarıyla saat 11.00’de Anıtkabir ziyareti yapılmış ve Devletimizin kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün manevi huzurlarında saygı duruşunda bulunularak Anı Defteri imzalanmıştır.

Anıtkabir ziyaretimizin ardından törenimize iştirak eden üyelerimiz ile birlikte sohbet toplantısı düzenlenmiştir. Salgın şartlarının devam etmesi nedeniyle maalesef geçen yıl olduğu üzere bu yıl da hedeflediğimiz başkaca sosyal etkinlikler ve birliktelikler yapılamamıştır. Ayrıca Emeklilikte 25 yıla ulaşan Dernek Üyelerimiz için her yıl düzenlediğimiz Sertifika töreni bu yıl da yapılmayarak, arkadaşlarımızın Sertifikaları adreslerine gönderilmiştir. Dileğimiz salgının kısa süre içerisinde biterek normal sürece dönülmesi olup, normal sürece girilmesiyle birlikte geniş katılımlı etkinlikler yapılarak kuruluş yıldönümümüz coşku ile kutlanacaktır.

Çalışmalarımızda ve değerlendirmelerimizde; dün olduğu gibi bugün de kurumsal kimliğimizin verdiği ağırlığı ön planda tutarak olayların sıcaklığından kaynaklı duygusal reflekslerde bulunmadan siz değerli üyelerimizden aldığımız güçle objektif değerlendirmeler yapmaya devam ederek, her zaman ortak amacımızın; hepimiz için daha iyiye ulaşmak olduğunun bilinciyle hareket edeceğiz.

Çoğalarak büyüyüp güçlenme hedefimize ulaşabilmek için; hep birlikte çalışarak öncelikle üye sayımızı arttırmak zorundayız. Bu çalışmalarda bizlere vereceğiniz destek için, şimdiden tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Bir kez daha 36. kuruluş yıldönümümüz hepimize kutlu olsun. Bu vesileyle başta Değerli Kurucularımız, büyüklerimiz olmak üzere, 36 yıllık süreçte Derneğimiz Genel Merkez ve şubelerinde görev yapmış, emek harcamış olan ve aramızda bulunan hala bizleri desteklemeye devam eden; tüm büyüklerimize, arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, aramızdan ayrılanları ise; saygı ve minnetle anıyoruz.

Saygılarımızla.

Vakıflar Bankası Emeklileri Derneği
Yönetim Kurulu